Foorum

heart Portaali IT küsimused, ettepanekud ja probleemid

Info
26. juuni 2012 06.45 #2484 ubinas
Kas seda vidinat maha ei saaks võtta, et kui teemasse postitada, siis ei oleks automaatselt teema jälgimist peal? Väga tüütu on, kui iga posti peale mailboxi spämmima hakatakse. Siis hiljem käi ja otsi, et kus teemast jälgimine eemaldada.

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
26. juuni 2012 11.21 #2485 Ronny

Info
26. juuni 2012 20.41 #2490 hannes

ubinas kirjutas: Kas seda vidinat maha ei saaks võtta, et kui teemasse postitada, siis ei oleks automaatselt teema jälgimist peal?

Asi kombes.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: Napsitrall, ubinas, Ronny

Info
29. juuni 2012 09.23 #2502 Vertu
Ma sooviks ka et mulle meili teateid ei tuleks kui keegi on kuhugi teemase postitanud.

Info
29. juuni 2012 10.06 #2503 hannes

Vertu kirjutas: Ma sooviks ka et mulle meili teateid ei tuleks kui keegi on kuhugi teemase postitanud.

Kui sa kirjutad mõnesse sellisesse teemasse, kuhu sa varem pole kirjutanud, siis selle teema puhul sa enam teavitusmaile ei saa, kuna nüüdsest on automaatne teavitamine maha võetud (tegelikult sai seda varem ka ise kohe..st postitamise ajal maha võtta, kuid ilmselt ei pane enamus kasutajaid seda linnukest tähele..see oli ka suht märkamatu).

Vanade teemade (need kuhu ise ole postitanud) puhul saad sa endiselt teavitusmaile, kuid iga teema juures on nupuke "Lõpeta jälgimine". Kui seda vajutad, siis enam selle teema teavitusmaile sulle ei saadeta (see juhis oli iga teavitusmailiga ka kaasas). Vastava teema lingi leiad samuti teavitusmailist.

Info
03. juuli 2012 19.22 #2523 Jõgi
vabandan oma oskamatust, aga kuidagi ei õnnestu pilte üles laadida. lugupidamisega!

Info
03. juuli 2012 22.31 #2524 hannes
Saatsin sulle privaatsõnumi, katsume asjale lahenduse leida!

Info
25. juuli 2012 20.12 #2594 -woofer-
ma ka ei saa ka kuidagi pilte üles , oleks ka abi vaja

Info
26. juuli 2012 08.39 #2597 hannes
Soovitan proovida mõne teise lehitsejaga, teised on sellest abi saanud (Firefoxiga peaks asi OK olema).

Info
08. november 2012 10.54 - 28. aprill 2013 22.54 #2914 hannes
Vabandused võimalike ebameeldivuste pärast. Nimelt on viimase kolme päeva jooksul portaal paar korda maas olnud. Paistab, et kurjade kavatsustega häkkerid on lõpuks ka kalamehed üles leidnud.

Hetkel on kõik töökorras ja loodame, et kaagid said selleks korraks oma ebaterved vajadused rahuldatud.

Info
16. november 2012 09.45 #2930 hannes
Kuna vaikselt toimub portaali tarkvara uuendamine, siis praegu esineb häireid kommuuni avalehe kuvamisega. Loodame peatselt korda saada.

Info
10. detsember 2012 03.25 #2993 ubinas
Pole kolm kuud siia saidile sattunud ja t2na kylastasin esimest korda. Vaade, mis avanes, on muutunud p2ris palju. Ei saa kuskile foorumi teemadele isegi klikkida, sest mingid reklaamid jooksevad ees. Reklaam reklaami otsa. Saan aru, et reklaam toidab, kuid yle terve lehe mingi ajakirja reklaam...?
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: Mark0

Info
10. detsember 2012 13.00 #2994 hannes
Reklaamid on tõesti need asjad, mis aitavad portaali elus hoida ja arendada. Praegu on sattunud selline periood, kus on palju kampaaniaid peal, seepärast ka reklaamide rohkus.

Üks reklaam, mis tõesti võis häirida, oli "üle lehe" kalendri reklaam. Palusin selle kampaania tänase seisuga lõpetada ja seda formaati bännereid enam portaalis mitte näidata.

Ülejäänud "üle lehe" bännerid on programmeeritud niiviisi, et lehe avanedes näidatakse neid üle lehe vaid paar sekundit ja seejärel liiguvad nad oma nurka ja teksti lugemist / klikkimist häirida ei tohiks.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: ubinas

Info
13. detsember 2012 01.55 #2998 ubinas
Hetkel avaneb tõesti kohe parem pilt, kui portaali siseneda. Mul ieenesest pole miskit reklaami vastu, kuid kui see hakkab häirima ja langetama kasutusmugavust, siis on kehvasti. Mulle just see portaal meeldib, sest lihtne ja konkreetne on just kasutus ja mugavus. Edu lehega ka edaspidiseks!
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: hannes, Napsitrall

Info
28. aprill 2013 21.40 - 28. aprill 2013 21.49 #3327 hannes
Tänasest on üleval uuenduskuuri läbi teinud portaal. Uuendustest saab lähemalt lugeda siit .

Kui avastate lehelt mõne apsaka, siis võib vabalt siia teemasse kirjutada ja proovime asja operatiivselt ära lahendada.

Kes kasutab veel Internet Explorer 8 versiooni, sellel ei näita kahjuks lehte korrektselt. Nimelt on see brauser liiga vana uue tehnoloogiaga veebilehtede jaoks. Oleks vägagi soovitatav uuendada Exploreri versiooni nr 9 peale (kasvõi juba üldise turvalisuse huvides) või siis mõnele muule lehitsejale üle minna, näiteks Firefox .

Head kasutamist ja edukat kalapüügihooaega! :fish2:

Info
29. aprill 2013 05.41 #3329 Napsitrall
Mu arust igati okidoki on see uus saanud. Eks ma tuuseldan lehel edasi,seni kõik ok.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: hannes