Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Portaali IT küsimused, ettepanekud ja probleemid

More
10 years 11 months ago #3417 by Wapsik
ma "tapan" need igasugu vilkuvad reklaamid kiiresti ja kohe FF-ga ära ja ei häiri enam
More
10 years 11 months ago #3431 by hannes

djmagnus wrote: Isiklikult ainuke asi millest natuk puudust tunnen on see vana solunari kaart :D


Kuna uus portaal on täiesti uue mootori peal, siis sellele kahjuks ei ole sellist Solunari kalendrit tehtud nagu oli vanal portaalil. Samas saad Solunari info kätte niiviisi, kui klikid võtuaktiivsuse peal ja sealt vajutad lingile "Solunari kalender". Seal on võtuaktiivsused kuupäevade kaupa välja toodud.

More
10 years 11 months ago #3436 by hannes

ubinas wrote: Kas ma saan kuidagi seda kuupäeva ka muuta? Hetkel on kuu enne kuupäeva.


Asi kombes - nüüd on kõikidel postitustel kuupäev enne kuud.
The following user(s) said Thank You: ubinas
More
10 years 11 months ago #3456 by ubinas
Kui avada mingi teema, kus on näiteks 6 uut postitust, siis peab lõpust need kuus posti ylespoole lugema. Uued postid võiksid erinevat värvi vms olla teemas sees. Võibolla ehk ongi, aga minu FF seda ei näita?
The following user(s) said Thank You: hannes
More
10 years 11 months ago - 10 years 11 months ago #3459 by hannes
Iseenesest hea mõte, kuid foorum baseerub nö valmiskomponendil ja selle muutmine on hetkeseisuga natuke keeruline ja ka kulukas. Uurisin seda asja - sarnane ettepanek on tehtud komponendi arendajatele ja nad on lubanud seda tuleviku versioonides arvesse võtta. Elame-näeme, kas see ka reaalsuses ellu viiakse.
Last edit: 10 years 11 months ago by hannes.
More
10 years 4 months ago #4127 by hannes
The following user(s) said Thank You: Napsitrall
Time to create page: 0.235 seconds
Powered by Kunena Forum