Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Viimased saagid

More
11 years 11 months ago #2275 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Viimased saagid

Artur wrote: Ma tean et on. Aga osad tüübid nagu heameelega sõidavad korgi kõrvalt hea itsiga läbi ja hea et endale vett näkku ei lenda.

1 korralikum ritv, 150g tinapomm otsa ja pommitama.
Kui 1 korra piki niplit ära saab, hoiavad ehk eemale :D
Siin mail on palju surfareid ja õnneks vastastikune lugupidamine.
See kas on või seda pole, ja mitte midagi ei saa parata, arvan et see tuleneb globaalsest iseärasusest.
More
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #2286 by pehkucho
Replied by pehkucho on topic Vastus: Viimased saagid
Halvemal juhul võib siis lihtsalt füüsiline konflikt tekkida kui ridva nöör peab skuutri tõmbele vastu ja see haakub ning sa suudad kinni hoida ja skuutrimehe masinapealt maha tõmbad.Ma arvan et mõistlikum on lihtsalt kohta vahetada ja ega üldiselt skuutrimehed ei tulegi korraliku kalapüügiajal nii vara peale.

Mark0 wrote:

Artur wrote: Ma tean et on. Aga osad tüübid nagu heameelega sõidavad korgi kõrvalt hea itsiga läbi ja hea et endale vett näkku ei lenda.

1 korralikum ritv, 150g tinapomm otsa ja pommitama.
Kui 1 korra piki niplit ära saab, hoiavad ehk eemale :D
Siin mail on palju surfareid ja õnneks vastastikune lugupidamine.
See kas on või seda pole, ja mitte midagi ei saa parata, arvan et see tuleneb globaalsest iseärasusest.

Last edit: 11 years 11 months ago by pehkucho.

More
11 years 11 months ago #2294 by RL
Replied by RL on topic Vastus: Viimased saagid


tänane saak üle tüki aja, 2,6 kg
More
11 years 11 months ago #2295 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: Viimased saagid
Mul siis täna tartu linna vahel elu kalaga võitlus käis aga pidin loobuma temast vabatahtlikult sunniviisiliselt kuna ei õnnestunud kuidagi teda kaldrinnatisest üle saada 0,12mm nööriga ei vinna kuidagi 8+ kilost havi volaskit 2 meetrisest rinnatisest üles ja alla kala juurde polnud ka kuidagi võimalik minna.. kalal siis pikkust nii 100-110 cm oli..
More
11 years 11 months ago #2299 by RL
Replied by RL on topic Vastus: Viimased saagid

Wapsik wrote: Mul siis täna tartu linna vahel elu kalaga võitlus käis aga pidin loobuma temast vabatahtlikult sunniviisiliselt kuna ei õnnestunud kuidagi teda kaldrinnatisest üle saada 0,12mm nööriga ei vinna kuidagi 8+ kilost havi volaskit 2 meetrisest rinnatisest üles ja alla kala juurde polnud ka kuidagi võimalik minna.. kalal siis pikkust nii 100-110 cm oli..

minu kaastunne
More
11 years 11 months ago #2300 by Torro
Replied by Torro on topic Vastus: Viimased saagid
Sai siis Laupäeval 26.05.12 Järva-Jaani järvepeal paadiga käidud ja saak selline.

Time to create page: 0.279 seconds
Powered by Kunena Forum