Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

küsimus

More
12 years 8 months ago #387 by sipsik777
küsimus was created by sipsik777
Küsimus on ehk rumal aga mina aru ei saa. Lähen tavaliselt seitsmest õhtul kalale. kella 8-9 ajal läheb vesi täiesti keema. igal pool sulpsub enamasti väiksed kuid suuri ka. peaks nagu olema kala aga tulemus ikka ja jälle null. Kas viga on halvas õnnes et kala lanti ei kohta või tõesti praegusel kuul on näkkamine 0.:( Proovinud olen erinevate lantidega. pöörlevad (nr 2), kummilandid, plekklandid, vobler.
More
12 years 8 months ago #388 by DJ JoYsTiK
Replied by DJ JoYsTiK on topic Vastus: küsimus
Väiksed kalad mis hullu panevad on viidikad, need miski pärast õhtul lähevad pööraseks jah. Aga sa püüa need viidikad enda juurde meelitada, näiteks viska saia või maisi vette, kui see nüüd viidikad sinu juurde toob siis võin ma öelda, et seal kus on väikseid kalu on ka suuri kalu, kindlasti liikub seal läheduses mõni suurem kala kes limpsab keelt nende peale. Ja kui sina sinna nüüd landi ka viskad siis äkki võtab. Ei tea kui paika asi peab aga proovida võib. Teine asi see, et kui 8-9 ajal hakkab vesi keema siis tule varem, 5-6 ajal ja proovi siis või siis hiljem 10-11. Mis veel parem proovi hommikul 04.00-07.00 siis peaks just kõikse parem näkkamine olema. Kui siis ka ei näkka siis ilmselt pole nii suuri kalu kes su lante tahaks :D

More
12 years 8 months ago #389 by fookuspookus
Replied by fookuspookus on topic Vastus: küsimus
imelik lugu,ise olen vaadanud, et 8-9 ajal on just see parim võtuaeg ja kala hakkab võtma siis kui mulksud pinnale tulevad..... loll küsimus aga kas muidu oled sellest veekogust kala saanud, tähendab kas seal röövkalu ikka on??
More
12 years 8 months ago #392 by sipsik777
Replied by sipsik777 on topic Vastus: küsimus
suuri mulkse on ka hulga. selle maisi või saia triki proovin järgi. röövkalu on küll seal. olen näinud et on saadud ja sain ka ise ühe haugi 1,5 kilose kes pani minema kui sõber otsustas ta liivast puhtaks pesta :cheer:
More
12 years 8 months ago - 12 years 8 months ago #393 by fookuspookus
Replied by fookuspookus on topic Vastus: küsimus
no kui see on sul lühema perioodi jooksul juhtunud siis võib olla on kala lihtsalt ei võta ......erinevad tegurid tulevad vahest mängu, õhurõhk, ilmamuutus, tuule suund, kuu faasid jne.....proovi aga mõne aja pärast uuesti ja jätka ikka erinevate lantide, sügavuste ja kohtadega katsetamist!!
Last edit: 12 years 8 months ago by fookuspookus.
More
12 years 4 months ago #1366 by ubinas
Replied by ubinas on topic Vastus: küsimus
Kas keegi ööussi on viimasel ajal otsimas käinud? Mismoodi praegu seda elukat korjama peaks? Vaevalt, et nad enam maapinnal pikutavad nagu muidu niisketel sügisõhtutel. Samas ei ole pinnas veel täitsa külmunud ka. Kes käinud, võiks pajatada natuke.
Time to create page: 0.136 seconds
Powered by Kunena Forum