Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lendõng - kõik sellest püügiviisist!

More
8 years 10 months ago #6592 by Uitaja
Täna päevik lendas. Hõredalt veel aga siiski. Väiksemad käisid noppimas, sekka ka üks suurem ja väga vihane võitleja. Hulka minuteid lustimist korraldas mulle. L43 ja 1,04 kg. Haaras ühepäeviku imitatsiooni.
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Täpik
More
8 years 10 months ago - 8 years 10 months ago #6593 by Madis
Päevikut lendab juba mõnda aega :)
Minu suurim 1.1 täna tegi ikka üle 4 minuti tralli, konksu tõmbas kõvasti sirgemaks, lisaks üks L38, mis osutas ka ikka vaprat vastupanu.
1.1 on ühtlasi ka minu eesti forellirekord lennukaga B)








Lisaks annan teada, et eile suutsin Elva jõe äärde ära kaotada Vision Koma lennukarulli koos nööriga, ausal leidjal paluks teada anda 5123127 :(
Attachments:
Last edit: 8 years 10 months ago by Madis.
The following user(s) said Thank You: Täpik

More
8 years 10 months ago #6605 by Madis
Täna 15m/s tuulega jõe äärde jõudes, lennukas näpus, tundus küll asi lollusena. Aga läks teisiti, täitsa kobedat kala tuli, kokku otsas käinud isendeid ei jõudnudki lugeda....
Sõbral läks üks väga korralik elukas ära, tõmbas 4 klassi õnge kõveraks ja lihtsalt kalda alla ära.






Attachments:
The following user(s) said Thank You: Täpik
More
8 years 10 months ago #6607 by Madis
Katke kõrvad kinni :)
The following user(s) said Thank You: timo, Täpik
More
8 years 10 months ago #6620 by Barbatula
Vägevad kalad, Madis!

Kas keegi oskab öelda, millisest Tartu kalatarvete poest putukavarusid täiendada? Eedeni Jagdhofis olen käinud, aga viimati polnud valik kõige parem.
The following user(s) said Thank You: Madis
More
8 years 10 months ago #6627 by Madis
Putukaid leiad salmost, trapperist lootuse tänavas, konksupoes ka täitsa norm valik, ning mõned ka betta/fishpoint ja tähe tänava akordis. Jagdhofist hoian eemale, seal ei tehta ausat äri (ühele inglismaalt pärit mehele müüdi vene kummist kahlakad 140 euriga, mis mujal on ca42 euri).
The following user(s) said Thank You: Barbatula
Time to create page: 0.713 seconds
Powered by Kunena Forum