Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Mõttetute lantide teema

More
8 years 10 months ago #6557 by akula
Replied by akula on topic Mõttetute lantide teema
minul on vist selliseid nn.mõttetuid kuid ilusaid palju, vist kilo tuleb ära...kui käin kalastustarvete poes siis ei saa ilma midagi "vajaliku" ostmata minema minna kohe kui haigus selline kasvõi kelluke, aga midagi peab ostma...nüüd suhtun oma sõltuvusse teadlikult ja väldin selliseid oste...
More
6 years 10 months ago #9168 by Napsitrall
Replied by Napsitrall on topic Mõttetute lantide teema

Wapsik wrote: Kihlis võib jama juta tõsine olla... vist juba mitmendat aastat ta kas tiba või korralikult ummuksisse jäänud kuigi suviti sügiseti siiski sealt havi ja ilusat ahvenat saadavat... talvel kui käisin siis nagu augu jäässe nii viskas sellise haisu üles et võttis põlvili pm. aga mu meelest on mõtetum lant Atemi long boy pöörlev... ma ei ole teda kusagil tööle saanud...

Ma otsin tikutulega sellist atemi longboy lanti 7dioda-sn3301.files.1drv.com/y4muKZ_gYL4...t=2304&cropmode=none ilmselt on juba tootmisest maas.2013 ja 2016 kataloogis enam sellist ei ole,aga hirmsasti huvitab selle landi värvikood. kunagi neid mingis poes müüdi imeodavalt kasutute lantide kastis kus igaüks võib ise sobrada. Keila Rõõmu kaubamajas oli ka müügil. Aga Keila jõel töötab see junnkärakas suurepäraselt. igasugu rapalad ja meppsid ja muu kallis kila-kola kahvatud selle tagasihoidliku atemikese ees. nr.2 tõi ahvenat nr3 ja nr4 ahvenat haugi. analoogseid on müügis küll,aga just samade värvidega oleks vaja. kasvõi hulgi kui muidu ei saa.
Attachments:

More
6 years 10 months ago - 6 years 10 months ago #9169 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Mõttetute lantide teema
Mul oli selline ahvena värvides, toimis ka hästi, aga jäin ilma. Prismast ostsin, nüüd pole müügis näinud.
Muidu sikupilli jahipaunas on ühe riiuli nurga peal leiukarp Atemi pöörlevatega, võid minna sobrada, äkki on soovitud toon olemas.
Last edit: 6 years 10 months ago by Mart1n.
Time to create page: 0.104 seconds
Powered by Kunena Forum