Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Spinninguritvade teema

More
9 years 1 month ago #5972 by makrell
Replied by makrell on topic Spinninguritvade teema
Ebayst saksast leidsingi üsna sobivad, kuid läksin käisin poest ka läbi enne tellimist kuna asjaga suht kiire ja leidsin ka poest täitsa ok rõngad päris sobivas suuruses. Jätsin selle asja pisut hilja peale. Lähen kohe ja murran selle kolmanda hõblukese ka juba küljest ära, et saaks kõik uued ja tugevad asemele.;)
More
9 years 1 month ago #5973 by Madis
Replied by Madis on topic Spinninguritvade teema

makrell wrote: Ebayst saksast leidsingi üsna sobivad, kuid läksin käisin poest ka läbi enne tellimist kuna asjaga suht kiire ja leidsin ka poest täitsa ok rõngad päris sobivas suuruses. Jätsin selle asja pisut hilja peale. Lähen kohe ja murran selle kolmanda hõblukese ka juba küljest ära, et saaks kõik uued ja tugevad asemele.;)


Mis liimi kasutad peale sidumiseks? Ma olen erinevaid proovinud, üks läks kollaseks, teisest ei saanud mulli välja, kolmas jooksis laiali jms jamad. Kõige parema tulemuse sain lõpuks mingi 5minuti epoga aga päris hea ikka ei ole.

More
9 years 1 month ago #5982 by makrell
Replied by makrell on topic Spinninguritvade teema
Fikseerisin uue rõnga kergelt superliimiga ridvale õiges asendis, siis mähkisin kapronniidiga nagu ikka. Mul selle vana ridva puhul väga oluline polnud see viimistlus. Katsin ühe kihi paksu LV-1 lakiga. Tulemus oli ette teada. See lakk ei kannata üldse paksu kihina paigaldust. Tõmbas pisikesi mullikesi täis kuivades. Pärast tuli mul meelde et ostsin millaski epovaiku. teise kihi paningi siis sellega. Ta muidu üsna läbipaistev on, kõvendi osa küll pisut kollakam kuid lõpptulemus peaks jääma selge. Ei tea kui tugev ta jääb eks aeg näitab. Kunagi varasemalt ma lappisin ka 5 min. epoxiga kuid ei saanud ka hea mu arust. On olemas epolakid mis peaks andma hea klaasja tulemuse, kuid sel juhul peaks kindlasti kasutama keerutajat kuivatamisel. Et siis ritv või pits panna kuhugi vaikselt pöörlema seni kuni lakk tardub. See seadeldis annab ise vast üsna lihtsalt meisterdada.
More
9 years 1 month ago #6015 by Justas
Replied by Justas on topic Spinninguritvade teema

makrell wrote: Fikseerisin uue rõnga kergelt superliimiga ridvale õiges asendis, siis mähkisin kapronniidiga nagu ikka. Mul selle vana ridva puhul väga oluline polnud see viimistlus. Katsin ühe kihi paksu LV-1 lakiga. Tulemus oli ....

Tere, siin www.flexcoat.com/ on kõik mida vaja..
More
8 years 9 months ago #6601 by Justas
Replied by Justas on topic Spinninguritvade teema
Svennu, mis ritv sul on?
More
8 years 9 months ago #6603 by Svennu
Replied by Svennu on topic Spinninguritvade teema
Selleks aastaks tellisin omale Jeekimi kiidusõnade peale Major Craft Nextino. Eelnevalt püüdsin Fenwicki RiverRunneriga. Nextino meeldib painde poolest palju rohkem, kui RR aga arusaamatult kipub tamiil krussi minema ülemise rõnga piirkonnas. Kuskil selline 10-15cm pikkune keerdudega jupp tekib peale üht püügipäeva sisse, kui tamiil lõdvalt on. Iga kord ca 2m maha lõigata ka nagu nadi. Jeekim, kas sul pole sedasi? Vb on tamiili viga ka, suht vähe katsetada saanud alles.
The following user(s) said Thank You: Justas
Time to create page: 0.210 seconds
Powered by Kunena Forum