Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kottide ja vestide teema

More
9 years 1 month ago #6049 by Kivi
Replied by Kivi on topic Kottide ja vestide teema
Soetasin ka aasta lõpus sellise koti nagu elmerike viitas, kasutada pole veel jõudnud.
Kõrgele hoiab see kott küll, kui kodus selga proovisin siis naine mainis et selle kotiga kohe päris kobedad tissid kaugemalt vaadates :lol:
More
9 years 1 month ago #6051 by makrell
Replied by makrell on topic Kottide ja vestide teema
Ma ei oska konkreetselt soovitada millist seljakotti osta, kuid ma võin soovitada mitte osta Simms Dry Creek-i. Selle seeria seljakotiga on mul väga negatiivne kogemus. Kott pidavat olema üsna veekindel. Egas ma temaga vee alla just roninud, kuid esimene korralik vihm forellitades ajas ikka närvi mustaks küll. Lõuna pausi ajal kotti avades vaatas mulle sealt vastu suur veeloik ja kõik mu kaasavõetu seal sees ulpimas. Tuli välja et see kott oli ses mõttes veekindel küll, et vett välja ei lasknud mis sisse oli jooksnud. Ei teagi kas need veekindlad lukud ei toimi või mis seal läbi lekib. Vahel ikka kasutan seda kotti ka edaspidi, korralikult vesise ilmaga pigem siiski mitte. Koti põhja kärsatasin kuuma terava oraga mõningad väiksed augud, et siis vähemasti vesi ka välja pääseks kui kord tulemas jälle on. (Y)

More
9 years 1 month ago #6052 by Ridiculous
Replied by Ridiculous on topic Kottide ja vestide teema

Madis wrote: Annaks veel sellise vihje, et seda Airflo vest-seljakotti saab ilma airflo logodetta Alibaba.com-ist oluliselt odavamalt.
www.alibaba.com/product-detail/V-pop-wat...vest_1890397547.html


Ja kellel huvi, siis see peaks olema algupärane originaal: www.fishpondusa.com/product/detail/wasatch-tech-pack/2047 . Suurema seljakotiga versioon: www.fishpondusa.com/product/detail/2015-...horse-tech-pack/2250 .

Kunagi, kui otsisin pingsamalt vesti ja seljakoti hübriidi, siis eriti jäid silma www.williamjoseph.net/gear.php?userChoice=Exodus ja www.orvis.com/p/safe-passage-hydration-chest-and-day-pack/53xr .
More
9 years 1 month ago - 9 years 1 month ago #6053 by STF
Replied by STF on topic Kottide ja vestide teema
Kogenud forellikütt, kes mulle õpetust jagas, kasutab seljakoti asemel päevinäinud Abu üleõlakotti. Nii nagu vana kooli lendõngemehed vitstest punutud korvi või nende moodsaid edasiarendusi. Ma ise pole selliseid proovinud, aga kui kellelgi on kogemust, siis võiks seda jagada. Mõni näide:
www.proels.onlinehome.de/HomepageLink4.html
www.pecheur.com/en/gb/search.asp?s=trout+basket

Rohkem teavet leiab, kui guugeldada: trout basket või Forellenkorb.

Ja veel. Andunud forellikütt toetab oma väsinud pea sellisele padjale:
Attachments:
Last edit: 9 years 1 month ago by STF.
More
9 years 1 month ago #6055 by elmerike
Replied by elmerike on topic Kottide ja vestide teema
Mul naine kunagi kinkis mingi DAM üleõlakoti. Pm saab sellega nodi kaasas vedada ja liikuda aga kahlamiseks ta hea ei ole minu meelest. Saab muidugi vajadusel hakkama, sügavamas vees liikudes ühes käes kõrgel ritva hoida ja teises käes kõrgel kotti aga pole eriti meeldiv. Kaldaäärtpidi liikudes on ok (aga seegi rohkem harjumuse asi). Samas kõik vajalikud vidinad on mugavalt käeulatuses, ei pea oma vanu konte niimoodi painutama nagu kahlamiskoti eestaskutest asju võttes. Koti mahapanemine toimub kiiresti näiteks. Ise kasutan seda kotti ikkagi autosse nodi paigutamiseks ja ka vahest paadis püüdmisel.
The following user(s) said Thank You: STF
More
9 years 1 month ago #6059 by Madis
Replied by Madis on topic Kottide ja vestide teema

STF wrote: Kogenud forellikütt, kes mulle õpetust jagas, kasutab seljakoti asemel päevinäinud Abu üleõlakotti. Nii nagu vana kooli lendõngemehed vitstest punutud korvi või nende moodsaid edasiarendusi. Ma ise pole selliseid proovinud, aga kui kellelgi on kogemust, siis võiks seda jagada. Mõni näide:
www.proels.onlinehome.de/HomepageLink4.html
www.pecheur.com/en/gb/search.asp?s=trout+basket

Rohkem teavet leiab, kui guugeldada: <em>trout basket</em> või <em>Forellenkorb</em>.

Ja veel. Andunud forellikütt toetab oma väsinud pea sellisele padjale:


Selle puidust korvi nimi tegelikult on inglise keeles " Creel " ;)
Time to create page: 0.127 seconds
Powered by Kunena Forum