Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
4 years 4 weeks ago #10963 by nipi
Eks ta on ju odav...

lühike ühekäeritv väsitab jah. Ma lahendasin selle nii et on omadus saada visata mõlema käega..mul selles suhtes savi.

Sain ühe väikse õpetuse, kuidas hooldada seda kummikoonust abumaticu rootoril. Seda tuleb määrida puhta glütseriiniga, sel on sama effekt mis kingakreemil nahast kingale.Toidab.
More
4 years 4 weeks ago - 4 years 4 weeks ago #10965 by Vertu
Kui kinnise rulli vastu huvi tekkis siis hakkasin Truumetsa eeskujul kohe püüdma nii et vasak käsi hoiab kinni rohkem rullist eespool, näpud kogu aeg kopsiku ees. Enne viset näppudega tamiilist kinni, viske ajal näpud lahti, seda kummikoonust rootoril pm. ei kasutanudki. Näpud kontrollisid heite ajal tamiili välja lendu ja kala väsitamise ajal samuti. Ühtepidi mugav ja tundlik püük. Puuduseks muidugi et miinus kraadidega käsi külmetama hakkaks. To aeg seda ei tajunud, nüüd mõtlen et ilmselt hakkaks. Mul oli haspel rull täiest käes sees , viskasin kuidas tahtisin ja kuhu tahtsin , kui nii huvi pärast püüdma õppisin. Nüüd üle 10 a, paus olnud kinnisel rullil, ainult haspel ja nöör. Paar päeva tagasi käsin huvi pärast loopimas abumatic 80, kus tamiil peal, algul jube harjumatu, mingit tunnetust polnud, lant nagu veniva kummipaela otsas. Viskamine tuli kiirelt jälle välja.
Last edit: 4 years 4 weeks ago by Vertu.

More
4 years 4 weeks ago #10966 by nipi
Huvitav lahendus
More
4 years 3 weeks ago #10970 by nipi
Mul tuleb veel meelde kui Mooraga Vardjal käisime, ta põrutas Karolinenthalist otsejoones alla veski juurde ja hakkas alt üles tulema, kui minuni jõudis, siis oli imposantne pilt- ritv(ma ei mäleta mis marki, Abu ritvu ta heaks ei pidanud), sellel Abumatic 20, ja nööri otsas tagatippu veel Abu Tandem...elav kujutis 60-te vanast forellikütist...:)
More
4 years 3 weeks ago #10971 by Vertu
Vanad rullid on omamoodi nunnud ja nostalgilised küll, aga olgem ausad, kaasaegne korralik stats on ikkagi üle kõige. Kõige universaalsem ja püügiks mugavaim. Korralik asi osta, ise korralikult ümber käia tööriistaga, siis kestab ka aastaid kõva püüki. Eile nägin et Shimanol uus Twinpower ka väljas, 2020 a. mudel.
More
4 years 3 weeks ago #10972 by nipi
Ei taha. Jälle mingi jama, igal aastal uus rull jne
Time to create page: 0.115 seconds
Powered by Kunena Forum