Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
8 years 8 months ago #6796 by Justas
Ma tellisin oma Certate'ile 2500 vobler.ee poest ~59EUR eest.
More
8 years 8 months ago #6823 by ceemic
Õnnestus USAst tellida "magnetõli". Sõbra Caldia, mille Magsealist see otsa oli saanud, "täitsime" ära ning tundub kenasti töötavat.
Niiet saab ka Magseali näppida, kui vaja (Y)
The following user(s) said Thank You: Justas

More
8 years 8 months ago #6826 by Madis
Kas daiwa ei reklaaminud seda magseali kui eluaegset/lisaõlitamise vaba asja? :)
More
8 years 8 months ago #6829 by ceemic
Eks ta umbes nii võib ollagi, kuniks rulli lahti pole vaja kiskuda.
Lisaks oli tol Caldial miski defekt juba "sünnist" saati, kuna rootori all võll ja puks päris tsentris üksteise suhtes polnud...
More
8 years 8 months ago #6831 by Ridiculous
Ceemic, mille järgi tuvastasite, et õli otsas? Mul nimelt Luviasel talvel kui tamiil oli jäigem ja tekitas paar korda sasisid, oli kaks olukorda, kus tamiil poos ennast võlli vahele ja pärast oli tamiil osaliselt punaka õliga koos. Äkki peaks ka õli lisama, sest pika vihmase püügipäevaga on käik veidi raskemaks ja kahisevaks läinud. Pärast muidugi jälle ilusti siidine.
More
8 years 8 months ago #6832 by Ridiculous
Ahah, jõudsid juba enne vastata. Ma mõtlesin, et äkki oli samasugune tamiili poomise olukord nagu mul...
Time to create page: 0.202 seconds
Powered by Kunena Forum