Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
9 years 1 month ago #6232 by tamma
Ceemic? Vertu? Anyone? Mis ma selle drag washeriga siis teen?
More
9 years 1 month ago #6234 by ceemic
Ei ole seda vaja originaalpoolile. Oli minulgi see Caldia ja Luviasega kaasas.
Ju siis mõne RCS custom pooli jaoks on seda vaja, et nupp liiga sisse ei läheks.

More
9 years 1 month ago #6235 by Vertu
Ma ei oska midagi tarka öelda selle drag washeri kohta. Eesti jõuan siis vaatan huvi pärast kas Certatega oli selline vidin kaasas või mitte, Caldial kindlalt polnud.
Mul küsimus Ceemicule. Sa oled reaalselt näinud Caldiat nii 2500 kui ka 2000 suuruses, palju neil suuruses vahet on üldse? Kaaluvahe ainult 15g. Pool ilmselt väiksem, äkki see 15g tulebki pooli suuruses erinevusest ainult, korpused sama suured?
More
9 years 1 month ago - 9 years 1 month ago #6236 by ceemic
Korpusel on ka väike vahe ning vändal. Põhiline vahe muidugi rootor+pool.
Last edit: 9 years 1 month ago by ceemic.
More
9 years 1 month ago #6237 by Madis
Üldiselt pannakse rullidele seibe kaasa, et nöörilaotust meelepärasemaks muuta. Tavaliselt läheb seib pooli alla aga äkki sellel rulli käib sidurinupu alla?

Pilt selgituseks: oi41.tinypic.com/jb67tf.jpg
More
9 years 1 month ago #6238 by tamma
Madis, nöörilaotuse seibid olid eraldi ja teistsugused. See ikka siduri jaoks, aga tôsi, et sidur ehitatud tavaliselt pooli sisse ja arusaamatu, mida see seib sinna nupu alla andma peaks.
Time to create page: 0.107 seconds
Powered by Kunena Forum