Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Nöör ja Tamiil - kiida, laida ja küsi

More
7 years 1 month ago #8851 by Hein
Katsetamine on alati huvitav, aga kui katsetada ei taha või ei viitsi, siis Exofil on kindla peale minek.
More
7 years 1 month ago #8853 by Jeekim
Kulumiskindlus. See on samuti tamiilidel väga erinev ja selle testimine kodustes tingimustes pea võimatu. Vaid pika püügipäeva õhtul märkad, et ka mõnest uuest 0,16-st pikk lõik on samuti õhtul. Õnneks küll nii peened lähevad käiku ka harva.

More
7 years 1 month ago - 7 years 1 month ago #8878 by KKKKKK
Merikapüügiks tamiili soovitage. Algajana kasutanud vaid kolme seni tõsisemalt:

Asso Ultra see oli täissaast. Ei saand mina sõlme tehtud nii, et tamiil tõmmet kannataks. Arvasin, et minu viga ja üksjagu lante Soome poole teele saatsin enne, kui töökaaslane ütles, et ongi sitta sees Assol.

Technium - seda traati teavad kõik. Venitades pidi jupi paremaks saama.

Exofil, siiani selle peal old. Muidu mõnus pehme ja venib. Ainus, mis häirib, praeguse külmemapoolse ilmaga kipub kangeks minema ja ei seisa poolil. Nagu vähegi mingil põhjusel lõdvemaks jääb, on sasid kohe tulemas.

Mida sina kasutad selliste allanulli ilmadega?
Last edit: 7 years 1 month ago by hannes.
More
7 years 1 month ago - 7 years 1 month ago #8880 by hannes
Ka Sa Gamakatsu G-Line oled proovinud? Mul see mitu aastat peal olnud ja ei näe põhjust välja vahetada. Sellest on olemas ka veidi venivam versioon G-Line Flex, kuigi ma ei ütleks, et tavaline G-Line liiga jäik on.
Last edit: 7 years 1 month ago by hannes.
More
7 years 1 month ago #8881 by KKKKKK
Ei ole jõudnud. Tänud soovituse eest. Panen kõrva taha! Eks igal tuleb oma leida, aga soovitusi kuulates tuleb see lihtsamalt.
More
6 years 4 months ago #9650 by Jeekim
Kas kevadhooajaks kalaportaali poodi võib Gamakatsu Super G-Line Neo-d ka oodata? On märgitud väga head kulumiskindlust. Exofil on hea küll, kuid vananeb ruttu. Ja peenematega (0,18) toimub see eriti kiiresti.
Time to create page: 0.275 seconds
Powered by Kunena Forum