Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Hea püügikoht Tartus??

More
12 years 5 months ago - 12 years 5 months ago #882 by Timp
Tere kõigile.
Äkki keegi oskab mind aidata ja teab, et millised järved Tartu lähedal on head kaldalt püügiks.
Olen huvitatud just haugi püügist.Ise olen käinud Ilmatsalu järve ääres, kuigi sealt ei ole midagi erilist tulnud.Veel olen käinud Rahingel kah.Seal seda haugi ikka on, aga üle kiloseid pole sealt veel õnnestunud saada.Äkki keegi oskab mind aidata ja anda nõu.
Last edit: 12 years 5 months ago by DJ JoYsTiK.
More
12 years 5 months ago #885 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Hea püügikoht Tartus??
nonii, kuna ma ise tartust pärit ja elan tallinnas, ss oskan isegi midagi soovitada tartu osas, üks hea koht üleüldse on muidugi saadjärv. Rahinge on ka päris okei (Y) . haugi püügiks soovitaksin sul minna käreverele, see on 15 kilta tallinna poole, ühel pool on jõgi teisel pool aga järv või tehisjärv vms. Seal on päris kindlalt suuri hauge aga see võib aega võtta, kui sa oled paadiga ss mine seal just keskemale ja kui suuremat haugi tahad saada, mine rohkem varahommikul. Hiljem ei pruugi enam saada.

More
12 years 5 months ago #891 by kalamees99
Replied by kalamees99 on topic Vastus: Hea püügikoht.
Soovitaksin raudvara - Emajõge. Hea koht on ka Saadjärv aga seal tuleks laenutada paat , sest kaldalt püüdmiseks on vähe ruumi. Kuskil annelinnast edasi on mingisugune kruusakarjäär , mis on Emajõega ühendatud , nime kahjuks ei mäleta , kuid kala näkkas seal hästi.
More
12 years 5 months ago - 12 years 5 months ago #892 by Timp
Replied by Timp on topic Vastus: Hea püügikoht.
Seda karjääri ma käisin isegi kunagi otsimas.Kuid minuarust on see veest tühi.
Last edit: 12 years 5 months ago by Timp.
Time to create page: 0.934 seconds
Powered by Kunena Forum