Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

TISKRE JÕGI & HARKU JÄRV

More
12 years 6 months ago #911 by Eufoorik
mina soovitan kasutada käsiõnge, mis ei ole pikem kui 3m... kraaviääred kitsad ning erilist tegutsemis ruumi seal pole...
The following user(s) said Thank You: kalamees99
More
12 years 6 months ago #913 by kalamees17
seal on massiliselt ahvenat , usu mind sealt saab kala ;) homme ommikul kuue paiku lähen sinna proovima, kes tahab võib homme liituda :)

More
12 years 6 months ago #915 by kalake
ikkagi - mis kuradi loomaga te püüate sealt ? . ÖÖuss ja Tõuk ei toonud mulle midagi sealt .
More
12 years 6 months ago #916 by Eufoorik
mine keera kive ja otsi puruvana ;)
More
12 years 6 months ago #921 by kalamees17
Täna hommikul sai käidud siis, jäime täiesti nulli umbes 3 tunniga, kokku vist 20 meest said üldse 3 kala ja nad olid suhtelist mõõdus, aga kas keegi oskab öelda , mis võis seda põhjustada, et olen kuulnud ,et viimasel ajal seal kala pole . :S
More
12 years 6 months ago #923 by Eufoorik
kala on olemas, kuid arvatavasti tegeleb millegi muuga kui konksu haaramisega. järgmine kord kui lähed jälgi hoolega vett. seal kus lööb oja põhjast mullid ülesse, sääl on :fish2:
seal kus märkasid mullitamist viska oma uss(tõuk),konks,kork vette ja hakka sööta mängitama.
sedasi sain ma seal nokkima aga mingit korraliku võtmist kahjuks polnud. ahven seisvat sööta ei võta!
Time to create page: 0.185 seconds
Powered by Kunena Forum