Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2015

More
8 years 5 months ago #7160 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Meriforelli hooaeg 2015
Jagan ka enda eilset käiku Teiega. Püük Tallinnast läänes, kell 15.00-18.00. Kaks alakat käis käest läbi, kes ujuvad ilusasti edasi :) Üks tuli kohe alguses, teine lõpus ja kaugelt üli pikkade visete peale. Kahju, et mõõdukat ei tabanud, tingimused nagu olid olemas. Mehi oli teisigi, nendega kellega sai räägitud, neil 0. Ühtlasi nägin huvitavat pilti, kui võrgu üks poi kaldasse välja purjetas. Ei teagi, mis seda põhjustas... Näppima ma seda igaljuhul ei läinud.
Attachments:
More
8 years 5 months ago #7161 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforelli hooaeg 2015
O.R: Ma soovitaks sel juhul rohkem ringi liikuda. Tund-kaks loopimist ja edasi järgmisse kohta. Esmalt käid üle kividetagused, kui keegi on seal ennast sisse seadnud, küll ta rabab. Siis sektorite läbipommitamine. Ja edasi uude kohta. Pikka (isegi terve päev) ühe koha pommitamist kasutan mina teatavate nukkide otsas, kui on soodne tuul ja laine ja vesi. Siis on nii, et mingil hetkel kala lihtsalt peab mööda ujuma. Ja mitte mina ei otsi kala, vaid lasen kalal ennast otsida.
The following user(s) said Thank You: O.R

More
8 years 5 months ago - 8 years 5 months ago #7162 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Meriforelli hooaeg 2015
käisime kah eile ida pool paadiga neljakesi.

mina sain üsna alguses 1 alaka, üks kamraad sai 2 mõõdukat, ülejäänud kaks nullitasid kogu päeva (v.a. üks võtt päeva lõpus).

kõik kolm kala tulid puna-must landiga (minul stripper, kamraadil miski rootsi käsitöö, plastist, ümarate vormidega paksuke võnklant)


Attachments:
Last edit: 8 years 5 months ago by wingsuit. Reason: pilt kah
More
8 years 5 months ago #7163 by O.R
Replied by O.R on topic Meriforelli hooaeg 2015
Noh, eks ma seda kala nö. mööda ujumist ja minu landi leidmist kergelt ootasingi ja päris paigal ma ka ei püsinud, aga jah, rääkisin ka paldiski sadama meestega ning neil ka seal sel aastal kõigil null olnud, iseg võrgumehed on ainult ühe punase saanud.
Ise pommitasin eile peamiselt ühe liivakivi kalju serva, mis seal põhja- lõuna suunaliselt kulgeb, lootes, et ehk mõni selle serva alt lahe poole ujub.
Tegelikult peaks ennast kätte võtma ja mõned uued kohad otsima põhja kaldalt. Olen pisut mugavaks/laisaks jäänud ja käin pidevalt ühes kohas, kuigi tegelikult võiks natuke rohkem ringi sõita ja uudistada. Aga alati, kui juba sõitma hakkan, siis mõtlen, et ah, lähen ikka sinna, aega niigi vähe:)
More
8 years 5 months ago #7164 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforelli hooaeg 2015
Avastamisel hulga plusse. Näiteks lihtsalt rõõm uuest kohast. Teistmoodi ootusärevus ja pinge. Kui satud kalale enda avastatud kohas, on see veel eriline kirss tordil. Ja nii edasi. Miinuseid on loomulikult kah, ja ma ei räägi kütusekulust. Jama on see, et kui sul on juba mitu saagikat kohta, ei oska sa enam valida, kuhu sõita :D Mul asi natuke lihtsamaks muutunud. Vanad kohad, kus varem käisin, on nüüd nii ülerahvastatud, et sinna enam ei kisu. Käin seetõttu mujal. Ja, ptüi-ptüi-ptüi, saab veel üksindust nautida.
More
8 years 5 months ago - 8 years 5 months ago #7174 by juhanharm
Replied by juhanharm on topic Meriforelli hooaeg 2015
Täna Tallinna lähedalt. Pikkus 52cm. Kaalu polnud kaasas, tunde järgi umbes 1,5kg. Ilus paks kala oli.

Attachments:
Last edit: 8 years 5 months ago by juhanharm.
The following user(s) said Thank You: hannes
Time to create page: 0.129 seconds
Powered by Kunena Forum