Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2015

More
8 years 6 months ago #7130 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforelli hooaeg 2015
Täna käis aktsioon kahanevas järjekorras. Esmalt kala käes (täishõbe, aga no ainult 40+ cm), siis äraminek, siis rabamine ja siis järgiujumine. Ja siis hakkas lõpuks liiga külm. Aga see äraläinud tegelane... Jalg hakkab uuesti tudisema kui sellele mõtlen... Kahjuks vaid paar sekundit otsas, aga jõudis mulle ennast kogu oma pikkuses (ja laiuses!) korralikult ära näidata. Sabauim nagu labidas. Oeh...
More
8 years 6 months ago #7131 by STF
Replied by STF on topic Meriforelli hooaeg 2015

hannes wrote: Tegelikkuses sai ujumisaeg vaid üks :cheer: Selleks oli pisike Kuusamo Räsanen (u 5-6 cm... ühelt poolt läikiv hõbe, teiselt poolt oranž), mille ma täiesti juhuslikult eile oma kasutute lantide karbist avastasin.


Sellist kasutute lantide karpi tahaks oma silmaga näha, kust võib Räsäse leida. Vahetaks mõne oma "kasutu" landi vastu.
The following user(s) said Thank You: Foreman

More
8 years 6 months ago - 8 years 6 months ago #7133 by hannes
Replied by hannes on topic Meriforelli hooaeg 2015
Ise ka imestasin, et väärt kraam sinna sattunud oli :)
Peaks proovima, kaugele ta mereridvaga lendab - taani härrad räägivad, et kui klassikaline merikalant ei tööta, proovi pisikese plekiga. Muidugist enamasti nad ka raskuskorki kasutavad...
Last edit: 8 years 6 months ago by hannes.
More
8 years 6 months ago #7134 by kotkas
Replied by kotkas on topic Meriforelli hooaeg 2015
Jep, haugi plekid on tegijad ka merikale. Eesti ühe kõveima merikaküti landikarbis on klassikaline Professor täiesti esindatud. Pidi külma veega külge minema. Lisaks tean inimest, kes võrgult tulles vana roostes professori naljapärast paadi järele lohisema viskas ja 3+ punane sai tõsiasjaks. Ahvenamaalt õnnestus ühel tegelasel stormi sub-wardiga (jah, see kõrisev punn) neljane merikas tabada. See landiteema üldse huvitav - vaadake mere ääres näiteks mõne venelase landi karpi (reegline poe plekk, toonid punased, orhleised, oranzid, kollased. Mida rohkem neooni, seda uhkem) ja tekib tunne, et emmal-kummal on nüüd täiesti valed asjad sinna karpi sattunud. Ometi päeva lõpuks saavad kala mõlemad.

Eile kündsime saari põhjarannikul ja viie peale 5 kontakti. Kotti mitte kedagi, kuid mõõdu ümber kalu käis otsas küll.
More
8 years 6 months ago #7135 by hannes
Replied by hannes on topic Meriforelli hooaeg 2015

kotkas wrote: Ahvenamaalt õnnestus ühel tegelasel stormi sub-wardiga (jah, see kõrisev punn) neljane merikas tabada.

Mäletan, et 5-6 aastat tagasi püüti suure SubWartiga tõsine jõekakoll, naaberfoorumis küttis see pilt kirgi. Oli pildistatud pimedas õllepudeli kõrval ja püüdjaks mees, kes läks vist sillale suitsu tegema, kuulis mulksu ja kuna suvaline püügivarustus oli autos, otsustas proovida :) Ei leia enam seda fotot üles.

kotkas wrote: Lisaks tean inimest, kes võrgult tulles vana roostes professori naljapärast paadi järele lohisema viskas ja 3+ punane sai tõsiasjaks

Kevadel sain alamõõdulise merika tuuleka trollimise käigus, kui rabas haugilanti.

kotkas wrote: vaadake mere ääres näiteks mõne venelase landi karpi (reegline poe plekk, toonid punased, orhleised, oranzid, kollased. Mida rohkem neooni, seda uhkem) ja tekib tunne, et emmal-kummal on nüüd täiesti valed asjad sinna karpi sattunud. Ometi päeva lõpuks saavad kala mõlemad.

Olen sama asja ka oma silmaga näinud. Ja kuuldavasti pidavat venelased foorumites punaseid ja neoone merikalante kiitma. Taanlased jällegi püüavad edukalt kuldsetega. Ehk nagu tavatsetakse öelda: püüab see, mis otsas on.
More
8 years 6 months ago #7138 by -antero-
Replied by -antero- on topic Meriforelli hooaeg 2015
Õhtust Kotkad!
Pole pikalt foorumisse kribama jõudnud, lugenud olen aga see ka kõik :)
Nüüd siis plaanis nädalavahetusel lõpuks ka merele jõuda, aga pole veel suutnud otsustada kas paadiga või ilma :D Ammu juba tegelikult plaanis olnud minna paadiga proovima, aga raske leida kohti kust sisse lasta jne jne. Kes varem käinud võiks natukene kogemusi jagada. Paadiks mul Terhi 440, 5 hepase motoga, et päris igale poole ei saa ronida :D Teine mure nüüd veel selles, et oleks vaja head tamiili. Olen uuele rullile midagi peale kerinud, aga tundub teine jubeee peenike ja absull ei tule meelde mis sinna keritud sai :D Üks variant oleks kasutada nööri ja fluorot, aga kui pika lipsu võiks panna? Flouro mul ka jube jäme muidugi, 0.4 sai haugi tarbeks võetud. Nii et jagage kogemusi! :)
Time to create page: 0.113 seconds
Powered by Kunena Forum