Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lendõng - kõik sellest püügiviisist!

More
12 years 6 months ago - 10 years 2 weeks ago #702 by kalameeskange
Kas on võimalik saada merikat merest kummipükstega ja lendõngega?? Ja mis kala oleks veel võimalik...... ning putuka valik?
Last edit: 10 years 2 weeks ago by hannes.
More
12 years 6 months ago - 10 years 2 weeks ago #703 by hannes
Merikat tegelikult pükstega püütaksegi, kuna see kala on väga arglik ja paadiga võib ta ära hirmutada (samas on ka kodanikke, kes püüavad paadist ja saavad ka).

Siit leiad infi merikapüügi lendõnge varustuse kohta: www.flyfishing.ee/foorum/viewtopic.php?p...4edbbb5876c0e386286e
Last edit: 10 years 2 weeks ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: Täpik

More
12 years 6 months ago - 10 years 2 weeks ago #706 by aapua
Lennukaga mingid härrad teda isegi meie vetest tabavad, tõsi ta on.
Last edit: 10 years 2 weeks ago by hannes.
More
10 years 1 month ago #4364 by A.L
Tervitus,

Plaanis oleks soetada endale lendõng, oskate vb jagada näpunäiteid kas osta valmis komplekt või eraldi ja kust kohast kõige mõistlikum osta?

Tänud
More
10 years 1 month ago - 10 years 1 month ago #4366 by m2nnja
Panin privaat sõnumi! See siis A.L -ile mõeldud :)
Last edit: 10 years 1 month ago by m2nnja.
More
10 years 2 weeks ago #4491 by Zoom
Tere, soov soetada esmast lennuka komplekti. Kui pakkumisi ei tule siis otsustan portaali e-poe kasuks AGA
mõned küsimused oleks ka. Kas komplekti soetamisel õnnestub "laiska" petta ja näiteks AFTMA 7-ga püüda
nii jõekat kui ka haugi? Või pole see liha ega kala... Küsin kuna olen tüübilt rohkem spinningumees, siis ehk saab suvel ka siseveekogudelt haugi proovida.

Vision Zulu AFTMA 5-6 ; 7-8 ei sobi vist kumbki? (Saaks kõige soodsama komplekti)
Enamus termineid olen üritanud selgeks teha aga kui peaksin soetamisel veel millegagi arvestama siis nõuannete
eest olen väga tänulik. (Millega lihtsam õppida, ridva pikkused jne jne)
Time to create page: 0.213 seconds
Powered by Kunena Forum