Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 5

More
10 years 1 month ago #4274 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 5
STF, kohtasin sind vist siis kolmapäeval Vodjal. Minu püügist ei tulnud suurt midagi välja. Tegin ehk kuskil 20 viset kokku. Olin eelneval ööl alkoholiga valearvestuse teinud ja ei seisnud eriti püstigi. Oksendasin jõe ääres ja siis magasin palgihunnikus....peale korjati mind alles kell 4 :D

Homme lähen uuele katsele ja see kord täiesti kainelt.
More
10 years 1 month ago #4275 by berku
Replied by berku on topic Jõeforell vol. 5
Tamma maniküüri peale hüppavad isased forellid ise veest välja :cheer: Sven862 - oleksid võinud koha *sisse sööta*, magada natuke ja siis samas kohas püüki teha......punast oleks tulnud nigu putru :cheer:

More
10 years 1 month ago #4277 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 5
No kui aus olla siis veits "sööta" ka tuli minust :p
More
10 years 1 month ago - 10 years 1 month ago #4278 by STF
Replied by STF on topic Jõeforell vol. 5
Sven862, kui Sina olid see väsinud olemisega mees jõe ääres kännu otsas, kahlakates ja liitšiga, siis tere veel kord. Kala ei näinud seal minagi, läksin enne õhtut veel ühte teise kohta, kus kala tuli otsa kolmanda viskega. Varsti sain ka teise, aga seegi oli alla mõõdu, ujuvad mõlemad edasi. Lisan meenutuseks pildi kohtumispaigalt.

Attachments:
Last edit: 10 years 1 month ago by STF.
More
10 years 1 month ago #4279 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 5
Jeps, see too koht on :D Eks näis, mis homne toob, vaatan ehk mujale.
More
10 years 1 month ago #4283 by allu0
Replied by allu0 on topic Jõeforell vol. 5
Küll on ikka toredad kohtumised ja koha meenutamised :D :D Ma ise käin vist valedes kohtades sest kui ma kedagi kaasa ei kutsu siis ei näe ma kedagi.(kui aus olla siis 1 kord nägin kogemata INIMEST)
Time to create page: 0.221 seconds
Powered by Kunena Forum