Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 3

More
10 years 10 months ago - 10 years 10 months ago #3573 by hannes
Replied by hannes on topic Jõeforell vol. 3
Ceemic (Y)

Tegin täna hommikuse treti, 5.30 olin jõe ääres (oleks isegi veel varem pidanud alustama, päike oli juba päris kõrgel). Muidu tingimused püügiks väga 5+.

Suurt kala ei näinud, kuid päris tühjade kätega ka koju ei tulnud. Mõõdulinti polnud ja sai ta kohe ära giljotineeritud, seepärast täpset mõõtu ei tea. L38 kanti ta oli. Landiks Lovec-Rapy Ablet.

Püük oli täiesti uue varustusega. Kuna vana ketas läks taevaseid kalu püüdma, siis olin sunnitud uue muretsema. Kettal nimeks Shimano Biomaster 2500. Väga mõnus-sujuv rull, silm krt säras, kui esimesi viskeid tegin :) Ridvaks Atemi Gladiator 2.1 Ultra Light, ka selle kohta ei saa ühtegi paha sõna öelda.
Last edit: 10 years 10 months ago by hannes.
More
10 years 10 months ago #3575 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Jõeforell vol. 3
Ja keegi ei usu kui ma kiidan ning soovitan Atemi ritvu....

More
10 years 10 months ago #3576 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 3
ceemic - välismaal tagasi? Kala saab 5 punkti.

Ise käisin täna 2 uut niret vaatamas. Üllatusena tuli ahvenat ja kohe palju. Muidugi sellised näpupikkused nii et ära ma neid loomulikult ei võtnud. Ja 2 päris korralikku turba! Krt, forellijõel (ma nii vähemalt lootsin) valge kala sees... Kuna täppi ei kohanud, siis ühe oma salanire niiöelda "kummalist" lõiku käisin vaatamas. Kummaline on ta seetõttu, et tegemist on seisva ja võrdlemisi sogase veega nirega. Aga midagi seal sellist erilist on, et forelli täitsa kohtab. Ühe pealekilokala tõin ära. Kusjuures ta läks esmalt peale lühikest trallitamist otsast ning siis mingi vast kümnendal viskel rabas uuesti. Seekord jäin mina peale. 3 haugi mõrvasin elajalikult kättemaksuks 3 teisele haugile, kes mu leechid endale võtsid. Krt, eile õhtul ma neid alles hoole ja armastusega sidusin just selle nire tarvis...
More
10 years 10 months ago #3577 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 3
Homme lähen 3ks nädalaks tööle ja jätan siinsed nired rahule :)
More
10 years 10 months ago #3578 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 3
Loodan, et hr ceemic siis ei pahanda kui tema lõiku tibaks hõivan :)

aapua, proovisin 3min leechi aga lõik oli ikka väga madal ja 2.5g niitis mööda põhja, et vähe polnud. Luban, et kindlasti annan veel püügiaega talle! Aga saan aru, mida mõtlesid, et usku peab olema :D enda mängitamine tundus muidugi üsna algeline ka, ritv 1,8L
More
10 years 10 months ago #3579 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 3
Mis mul ikka selle vastu olla saab :cheer:
Vähemalt üks tegelane jäi ju sinna sind ootama ka ;)
Time to create page: 0.224 seconds
Powered by Kunena Forum