Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell vol. 2

More
10 years 4 months ago #4057 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforell vol. 2
Õnnitlused! Ilus kala!
More
10 years 4 months ago #4059 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforell vol. 2
Arvasin tänasest käigust hullemat, aga eks see fanatism on vist ka ajusse oma jälje jätnud... Esmaspäevasest lõikusest niipalju olin taastunud, et suutsin täna ilma suurema vingumiseta täis püügipäeva teha. Statistikasse läheb seekord number "3", ehkki kott jäi tühjaks. Kaks olid muidugi kääbused, üks siis 47 cm ja parajalt jäme põrsas. Aga siiski alla mõõdu. Kahjuks elab ta oma elu edasi nüüd piraadi kombel, ühe silmaga, aga loodan, et edukalt. Ei saa kahjuks valida, kuhu konks kinni jääb. Seekord päästis Raikoj kastanid, eks ta muljetab ise.

Aga respect ühele võrgumehele: tuli, nägi, et olen püüdmas. Pani esimese võrgu sisse minust allatuult ja üsna kaugel, nii et mind ta kuidagi ei seganud. Siis sõitis hoopis teisse kohta, pani seal teise. Ja kui ma olin kivi otsast maha tulnud ja kalda poole jalutasin, sõitis ta enamvähem sinna, kus ma eelnevalt püüdsin ja pani sinna oma kolmanda võrgu. Vot ei ole ka kõik võrgumehed lihtsalt oma "tugevama õigusega" platsis. Mõistev suhtumine tema poolt. Oleks rohkem sellist lähenemist, siis poleks ka selliseid stoorisid, et kellelgi on võrgud räbalaks tehtud ja kellelgi on autokummid läbi torgatud.

More
10 years 4 months ago #4060 by raikoj
Replied by raikoj on topic Meriforell vol. 2
Midagi pikalt rääkida pole. Kena kala, mitte väga suur, mitte väga väike ehk veidi alla kahe kilo. Tuli kaldalt visates ja mitte väga kaugelt aapua landiga ning sellise koha pealt, kus enne pole käinud. Oli veel ühe veidi alamõõdulise tagasilaskmine ja paar rabamist. Topelt respect aapuale, minu oleks ta ära petnud - poleks teadnud, poleks uskunud, et see mees alles hiljuti opil käis.
More
10 years 4 months ago - 10 years 4 months ago #4067 by hannes
Replied by hannes on topic Meriforell vol. 2
Täna hommikul nulliring. Läksin varakult kohale, et enne tuule saabumist paar tundi püüda saaks. Lubatud tuul jäi tulemata ja meri on praegugi täiesti plekk.

Ilm on külmemaks kiskunud, rõngad olid pidevalt jääs. Kivid samuti jääs - need, mille peal oli enne mõnus kivikunni mängida, olid pealt sigalibedad ja püsti seista ei kannatanud.

Tervitan ka neid paadimehi, kellel pükstega püüdjatest savi on :evil: Teid on päris palju...

Läksin täna esimest korda ühele püügisektorile, kus tihti piitsutajaid näha on. Avastasin eest liivase põhja ja üksikud kivid. Ise oma lolli peaga sellisesse kohta ei roniks, ei tundu nagu piisavalt potentsiaalne. Või eksin?
Last edit: 10 years 4 months ago by hannes.
More
10 years 4 months ago #4068 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforell vol. 2
Liivane põhi + mõned kivid peaks kevadel ok olema.

Me täna idas käisime, laine oli algul normaalne, kui maha ronisin, marutas ikka täiega. Kusjuures tormi keris üles ikka väga lühikese aja jooksul. Vesi oli puhas ja selge, aga tormi saabudes hakkas sogaseks minema. Kalad tulid kohe varahommikul, edasi oli püügirõõm.
More
10 years 4 months ago - 10 years 4 months ago #4077 by hannes
Replied by hannes on topic Meriforell vol. 2
Tegime täna siinse foorumlase Woobleriga tiiru idas.

Ilm oli pehmem kui eelmisel nädalavahetusel, rõngaste jäätumisega probleeme ei tekkinud. Muud tingimused ka kõik igati tip-top.

Kaks forkat lasin tagasi ujuma, üks selline jõeka alammõõdu kanti tegelane, teine 45 cm. Mõlemad tulid samast kohast 20 min vahega. Landiks must-kollane-valge Hansen Stripper, mis on ka enne resultatiivne olnud.

Järgmisel nädalal tuleb "soojalaine" peale, nii et... härrased, hooaeg läheb täie lauluga edasi :fish: Edu kõigile!
Last edit: 10 years 4 months ago by hannes.
Time to create page: 0.193 seconds
Powered by Kunena Forum