Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 2

More
11 years 10 months ago #2297 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
fishing vest ei sobi.. ranger vest on parema lõikega ja "isuäratavam"
More
11 years 9 months ago #2310 by unemati001
vesti lõikega saaks ehk isegi aidata kui töövesti oma sobib... taskute koha pealt... jah peab sellisel juhul tiba rohkem vaeva nägema aga põhimõtteliselt ma arvan et mul õmblejad ka selle välja mõtleks ja kui rohkem tahtjaid siis ehk saaks ka selle õmblemise oma firmas ära teha... ma arvan et ma lasen ühe näidise valmis teha ja siis siia selle pildi üles riputaks... aga seniks siis päikest ja head kalaõnne :)

More
11 years 9 months ago #2313 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
unemati. ehk sul õnnestub mulle kuidagi läbi neti selle vesti lõige saata.. taskud ei huvita
More
11 years 9 months ago #2319 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Teema sujuvalt kaladelt aksessuaaride peale läinud :-) Samas, vajalikud asjad, korralikust vestist olen isegi huvitatud.

Eile sai päris pikk käik tehtud. Pikemalt üritan blogida, lühidalt nii, et andmine oli ikka hull. Salajõgi (või salaoja pigem) nagu ta on, kaldad olid suht puutumatud. kala tuli ausalt. Mõõdukalu u 20+ tuuris, neist kümmekond sellised 700-800 grammi kalad. Päris mõnus tunne on veerand tunni jooksul 3 sellist ilusat ja äärmiselt paksu kala kätte saada ja tagasi lasta...
More
11 years 9 months ago #2320 by Ronny
Replied by Ronny on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
kui saladus pole siis mida ta praegu nii hästi võtab?
More
11 years 9 months ago #2321 by sipsik777
Replied by sipsik777 on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
ma usun et jutt ikka jõeforellist :)
Time to create page: 0.217 seconds
Powered by Kunena Forum