Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Talipüük

More
10 years 2 months ago #4223 by allu0
Replied by allu0 on topic Talipüük
ja auto huvilistele kh südant soojendav link :) pr.pohjarannik.ee/?p=3413 Selle prognoosi järgi peaks jää hoolega paksenema :D :D
More
10 years 2 months ago #4259 by viking55
Replied by viking55 on topic Talipüük
Kalapüük on ka minu viimase aja üheks suuremaks hobiks saanud ja käin ikka jõudumööda, kuidas töö ja muud olud võimaldavad veekogude ääres (peal) "ullikest" mängimas. Eile hommikune käik ajas aga veel rohkem vere keema, nimelt õnnestus jää peale sikutada kena karpkala-põrsake. Pikkust teisel umbes 54 sm ja kaalu veidi üle nelja kilo. Oli ikka tükk tegemist, et teda jää alt kätte saada :)
Nüüd istume koos linnaköögis, vahime teineteisega tõtt ja mõtlen, mida teisega peale hakata. Kuna elan naisega kahekesi, siis korraga ahjus ära küpsetades läheks vist liiaks. Uurisin võimalusi osaliselt purki tegemiseks ja seda teed vist peabki minema.
Püüan köögilaualt tehtu pildikese ka lisada.
Attachments:

More
10 years 2 months ago - 10 years 2 months ago #4268 by Napsitrall
Replied by Napsitrall on topic Talipüük
Molu järgi peaks ma teda küll kogreks(kui nii on, siis igatahes tubli tükk), aga ega ma tunne nii hästi ei üht ega teist. Küllap targemad kommivad täpsemalt.
Edu igatahes. (Y)
Last edit: 10 years 2 months ago by Napsitrall.
More
10 years 2 months ago - 10 years 2 months ago #4269 by viking55
Replied by viking55 on topic Talipüük
Eelnev komm pani kohe huvipärast veidike taustatööd tegema. Sellisel juhul saanuks ta olla kuldkoger - senine kuldkogre maailmarekord pärineb Hollandist aastal 2009 mil kala kaal oli 4,3 kg ja pikkuseks 55 cm - mõõtude poolest isegi klapiks, kuid esiteks ei tahaks hästi uskuda, et maailmaklassi kalale otsa sattusin ja teiseks pole ma veel kuulnud, et keegi oleks antud veekogust kokri saanud, karpi aga küll. Samast kohast sai sõber, kellega koos tavaliselt kalaretkedel uitame, üle 5,4 kilose karbi, mis mind utsitaski uuesti proovima (kohta sai muuseas ka ettesöödetud). Molu on tal jah kehva nurga alla jäänud ega pole näha karbile iseloomulikud poised suunurkades mis aga kokredel puuduvad
Igatahes tänud Napsitrallile - sain kokrede suhtes palju targemaks. (Y)
Last edit: 10 years 2 months ago by viking55.
More
9 years 2 months ago #5958 by Matu
Replied by Matu on topic Talipüük
Käisin nädalavahetusel kaiavere järvel.Endal ei olnud midagi erilist mõned nurud ja särje puru.Kuid ühel kaaslasel õnnestus välja sikutada nii 0,5 kg ahven.Kurat jube kadetaks tegi ikka küll.
More
9 years 2 months ago #5961 by Madis
Replied by Madis on topic Talipüük

viking55 wrote: Kalapüük on ka minu viimase aja üheks suuremaks hobiks saanud ja käin ikka jõudumööda, kuidas töö ja muud olud võimaldavad veekogude ääres (peal) "ullikest" mängimas. Eile hommikune käik ajas aga veel rohkem vere keema, nimelt õnnestus jää peale sikutada kena karpkala-põrsake. Pikkust teisel umbes 54 sm ja kaalu veidi üle nelja kilo. Oli ikka tükk tegemist, et teda jää alt kätte saada :)
Nüüd istume koos linnaköögis, vahime teineteisega tõtt ja mõtlen, mida teisega peale hakata. Kuna elan naisega kahekesi, siis korraga ahjus ära küpsetades läheks vist liiaks. Uurisin võimalusi osaliselt purki tegemiseks ja seda teed vist peabki minema.
Püüan köögilaualt tehtu pildikese ka lisada.


Poiseid pildilt näha ei ole, sellestuhtes ütleks, et tegemist kogrega. Aga 100% kindel ei saa olla, pilt võib petta.
Time to create page: 0.112 seconds
Powered by Kunena Forum